Gelukkig hoef je dat niet alleen te doen. Ik weet hoe het is om voor je gevoel vast te zitten. Je wilt wel, maar het lukt niet. Je leest veel, maar krijgt het niet toegepast.
Jaren geleden zat ik in precies dezelfde situatie. Ik voelde me gevangen in een situatie waarin mijn belemmerende patronen de tralies waren. Ook wel bekend als comfortzone.
Voor mijn gevoel leefden andere mensen wel dat leven vol voldoening waarbij ze het beste uit zichzelf haalde, terwijl ik mijn leven maar middelmatig vond.
Ik ben de afgelopen jaren als persoon ontzettend hard gegroeid. Ik ben uit de loop gestapt van het hercreëren van mijn leven en zie nu in hoe ik zelf mijn realiteit vorm kan geven. Het leven is net een boek, alleen nu zie ik in dat ik zelf de schrijver ben. Alleen een bestseller is goed genoeg.
Dat is voor jou ook weggelegd. Trust me!
Ik deel graag mijn kennis, strategieën en technieken die mede mogelijk hebben gemaakt, dat ik nu een V.O.L. leven mag leven.